Nabízíme

Práce v naší pekárně

Základem úspěchu je dělat svou práci poctivě, s chutí a radostí.

To děláme již od roku 1991. Děkujeme všem našim zaměstnancům, že jsou stále toho všeho součástí a pomáhají nám být stále lepší a lepší. Díky tomu tradiční pekařství nevymizelo a přetrvává s krnovskou pekárnou A S P E C, spol. s r.o. i nadále.

ZVEME TAKÉ VÁS MEZI NÁS!

Stále nabízíme pracovní místa v pekařském řemesle, a to pro pracovitého dělníka/ci na nočním provozu pekárny, rádi rozšíříme své řady o spolehlivé řidiče pekařských vozů nebo zručné údržbáře se zámečnickou praxí či vzděláním elektrikáře.

Zajímáte-li se o zaměstnání v krnovské pekárně, prosím kontaktujte personalistku naší společnosti:

Bc. Iva Boháčová, personalistka

Mobil: 702 154 209
Telefon: 554 603 209
E-mail: personalni@aspec.cz

Úřední hodiny personalistky

Pondělí: 13:00 – 15:00 hod.
Středa: 8:00 – 11:30 a 13:00 – 15:00 hod.

Prosíme uchazeče o zaměstnání dostavte se v uvedené hodiny.
Ostatní dny pouze po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě.

Hledáme

Volné pozice

Strojní zámečník/ce Plný úvazek mzda od 117,50 Kč/hod + veškeré příplatky a odměny

Jste vyučení v technickém oboru a jste manuálně zruční? Ozvěte se nám na pozici Strojní zámečník/ce. Hledáme spolehlivého, samostatného a flexibilního uchazeče, který je ochoten učit se novým věcem, pracovat ve výškách (na žebříku), a který má technické myšlení. Jeho náplní práce bude zajištění údržby strojů, mazání strojů a opravy strojů. Těšíme se na Vás. Kontaktujte nás prosím na e-mailu: personalni@aspec.cz se zasláním Vašeho životopisu nebo telefonicky na: +420 702 154 209, děkujeme.

Mám zájem

Obsluha strojů na výrobu pečiva Plný úvazek mzda od 117,50 Kč/hod + veškeré příplatky a odměny

Hledáme právě Vás! Hledáme zaměstnance na pozici Obsluha strojů na výrobu pečiva – práce ve stoje, zvedání břemen (fyzicky náročná práce). Jedná se o práci v jednosměnném provozu na noční směny, jsou možné práce i o víkendech. Mzdové rozpětí je od 117,50 Kč/hod + veškeré příplatky a odměny. Kontaktujte nás prosím na emailu: personalni@aspec.cz nebo telefonicky na +420702154209, těšíme se na Vás!

Mám zájem

Údržbář – elektrikář Plný úvazek mzda při osobním jednání

Splňujete odbornou způsobilost v elektrotechnice – vyhl. 50/1978 Sb.? Rádi opravujete stroje? Údržbář – elektrikář u nás zajišťuje preventivní údržbu strojů a zařízení a jejich opravy. Obsluhuje plynovou kotelnu a zajišťuje plynulý chod výrobních provozů a dle potřeb naší firmy drží pracovní pohotovost. Máte minimální stupeň vzdělání střední odborné, vyučen? Kontaktujte nás prosím s Vaší nabídkou spolupráce na e-mailu: personalni@aspec.cz nebo telefonicky na +420 702 154 209, děkuji. Těšíme se na Vás.

Mám zájem

Chcete pracovat u nás?

Napište nám

Vyplňte prosím kontaktní formulář "mám zájem", odpovíme Vám následující pracovní den.

    Životopis:
    Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zásadami zpracování osobních údajů