Nabízíme

Práce v naší pekárně

Základem úspěchu je dělat svou práci poctivě, s chutí a radostí.

To děláme již od roku 1991. Děkujeme všem našim zaměstnancům, že jsou stále toho všeho součástí a pomáhají nám být stále lepší a lepší. Díky tomu tradiční pekařství nevymizelo a přetrvává s krnovskou pekárnou A S P E C, spol. s r.o. i nadále.

ZVEME TAKÉ VÁS MEZI NÁS!

Stále nabízíme pracovní místa v pekařském řemesle, a to pro pracovitého dělníka/ci na nočním provozu pekárny, rádi rozšíříme své řady o spolehlivé řidiče pekařských vozů nebo zručné údržbáře se zámečnickou praxí či vzděláním elektrikáře.

Zajímáte-li se o zaměstnání v krnovské pekárně, prosím kontaktujte personalistku naší společnosti:

Bc. Iva Boháčová, personalistka

Mobil: 702 154 209
Telefon: 554 603 209
E-mail: personalni@aspec.cz

Úřední hodiny personalistky

Pondělí: 13:00 – 15:00 hod.
Středa: 8:00 – 11:30 a 13:00 – 15:00 hod.

Prosíme uchazeče o zaměstnání dostavte se v uvedené hodiny.
Ostatní dny pouze po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě.

Hledáme

Volné pozice

Obchodní zástupce + marketing a management Plný úvazek mzda při osobním jednání

Jste pracovití, vytrvalí, empatičtí, komunikativní a kreativní? Pak hledáme právě Vás! Máte-li minimálně středoškolské vzdělání a máte chuť na sobě pracovat a dobře vnímáte potřeby svého okolí, pak nám zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem. Požadujeme flexibilitu, samostatnost, důslednost, touhu neustále se vzdělávat a růst, spolehlivost, nadšení, odvahu a vytrvalost. Nabízíme pohodový kolektiv spolupracovníků, jistotu a zázemí stabilní úspěšné firmy. Těšíme se na Vás! E-mail: personalni@aspec.cz, telefon: +420 702 154 209.

Mám zájem

Dělník/ce Plný úvazek mzda při osobním jednání

Jste ve věku 18+ a jste pracovití? Hledáme dělníky do výroby na noční směny od 18:00 hod na hlavní pracovní poměr s úvazkem 40 hod/týden. Práce je vhodná i pro studenty, důchodce a všechny lidi, kterým nechybí chuť pracovat. Jedná se o ruční tvarování výrobků, obsluha rohlíkové linky apod. Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: personalni@aspec.cz nebo telefonicky na +420 702 154 209, děkujeme. Těšíme se na Vás.

Mám zájem

Manipulační expedient/ka Plný úvazek mzda při osobním jednání

Nabízíme Vám zajímavou práci v jednosměnném provozu (noční) bez vysokých bezpečnostních nebo zdravotních rizik na středisku manipulační expedice – přejímka zboží, kontrola kvality zboží, třídění zboží dle rozvozních linek, evidence přepravních obalů a tisk etiket. Pracovní doba je od 19:30 do 4:00 hod a 1× za 14 dnů je možná práce i o víkendu. Kontaktujte nás prosím na e-mailu: personalni@aspec.cz nebo telefonicky na +420 702 154 209, děkujeme. Těšíme se na Vás.

Mám zájem

Chcete pracovat u nás?

Napište nám

Vyplňte prosím kontaktní formulář "mám zájem", odpovíme Vám následující pracovní den.

    Životopis:

    Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zásadami zpracování osobních údajů