Nabízíme

Práce v naší pekárně

Základem úspěchu je dělat svou práci poctivě, s chutí a radostí.

To děláme již od roku 1991. Děkujeme všem našim zaměstnancům, že jsou stále toho všeho součástí a pomáhají nám být stále lepší a lepší. Díky tomu tradiční pekařství nevymizelo a přetrvává s krnovskou pekárnou A S P E C, spol. s r.o. i nadále.

ZVEME TAKÉ VÁS MEZI NÁS!

Stále nabízíme pracovní místa v pekařském řemesle, a to pro pracovitého dělníka/ci na nočním provozu pekárny, rádi rozšíříme své řady o spolehlivé řidiče pekařských vozů nebo zručné údržbáře se zámečnickou praxí či vzděláním elektrikáře.

Zajímáte-li se o zaměstnání v krnovské pekárně, prosím kontaktujte personalistku naší společnosti:

Bc. Iva Boháčová, personalistka

Mobil: 702 154 209
Telefon: 554 603 209
E-mail: personalni@aspec.cz

Úřední hodiny personalistky

Pondělí: 13:00 – 15:00 hod.
Středa: 8:00 – 11:30 a 13:00 – 15:00 hod.

Prosíme uchazeče o zaměstnání dostavte se v uvedené hodiny.
Ostatní dny pouze po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě.

Hledáme

Volné pozice

Kvalitář(ka) 6 hod/den mzda při osobním jednání

Máte minimálně středoškolské vzdělání a baví Vás práce na PC a v administrativě? Orientujete se v potravinářských normách ISO, HACCP a FSSC? Praxe v oboru není podmínkou, je výhodou. Kontaktujte nás prosím zasláním Vašeho životopisu na e-mail: personalni@aspec.cz nebo telefonicky na čísle: +420 702 154 209. Nabízíme Vám zajímavou práci v pohodovém kolektivu v naší rodinné pekárně na 6 hodin denně. Těšíme se na Vás.

Mám zájem

Dělník/ce – chleba Plný úvazek mzda od 117,50 Kč/hod + veškeré příplatky a odměny

Hledáte změnu? Nabízíme Vám práci u chleba – navažování  a ruční tvarování těstových kusů a ukládání těstových kusů do ošatek. Směny střídány jako krátký týden (pondělí a čtvrtek a pátek) a dlouhý týden (úterý, středa, sobota a neděle). Mzdové rozpětí je od 117,50 Kč/hod + osobní ohodnocení + veškeré příplatky a odměny. Kontaktujte nás prosím na e-mailu: personalni@aspec.cz nebo telefonicky na +420702154209, těšíme se na Vás!

Mám zájem

Obsluha strojů na výrobu pečiva Plný úvazek mzda od 117,50 Kč/hod + veškeré příplatky a odměny

Hledáme právě Vás! Hledáme zaměstnance na pozici Obsluha strojů na výrobu pečiva – práce ve stoje, zvedání břemen (fyzicky náročná práce). Směny střídány jako krátký týden (pondělí a čtvrtek a pátek) a dlouhý týden (úterý, středa, sobota a neděle). Mzdové rozpětí je od 117,50 Kč/hod + osobní ohodnocení + veškeré příplatky a odměny. Kontaktujte nás prosím na emailu: personalni@aspec.cz nebo telefonicky na +420702154209, těšíme se na Vás!

Mám zájem

Dělník/ce – výroba trvanlivého pečiva Plný úvazek mzda od 103,80 Kč/hod.

Vaše práce Vás již nebaví? Nabízíme Vám zajímavou práci v jednosměnném provozu bez vysokých bezpečnostních nebo zdravotních rizik – kontrola trvanlivého pečiva a vyřazování nestandardních výrobků, odběr trvanlivého pečiva a ukládání hotových výrobků do krabic dle jejich druhu, počtu a hmotnosti. Pracovní doba je od 5:30 do 14:00 hod a nebo od 14:00 do 22:30 hod. Víkendy jsou volné. Mzdové rozpětí je od 103,80 Kč/hod + veškeré příplatky. Kontaktujte nás prosím na e-mailu: personalni@aspec.cz nebo telefonicky na +420 702 154 209, děkuji. Těšíme se na Vás.

Mám zájem

Údržba – elektrikář/ka Plný úvazek mzda při osobním jednání

Splňujete odbornou způsobilost v elektrotechnice – vyhl. 50/1978 Sb.? Rádi opravujete stroje? Údržbář – elektrikář u nás zajišťuje preventivní údržbu strojů a zařízení a jejich opravy. Obsluhuje plynovou kotelnu a zajišťuje plynulý chod výrobních provozů a dle potřeb naší firmy drží pracovní pohotovost. Máte minimální stupeň vzdělání střední odborné, vyučen? Kontaktujte nás prosím s Vaší nabídkou spolupráce na e-mailu: personalni@aspec.cz nebo telefonicky na +420 702 154 209, děkujeme. Těšíme se na Vás.

Mám zájem

Údržba – zedník/ce Plný úvazek mzda při osobním jednání

Baví Vás údržba a jste manuálně zruční? Nabízíme Vám práci v pohodovém kolektivu – zednické, natěračské a malířské práce, práce ve výškách. Oceníme spolehlivost a zodpovědnost. Kontaktujte nás prosím na e-mailu: personalni@aspec.cz nebo telefonicky na +420 702 154 209, těšíme se na Vás.

Mám zájem

Manipulační expedient/ka Plný úvazek mzda od 106,50 Kč/hod

Čekáme právě na Vás! Do naší rodinné pekárny hledáme zaměstnance na pozici manipulační expedient/ka. Nabízíme Vám bezva kolektiv a zajímavou práci – rozchystávání pečiva dle rozvozních linek a odběratelů, výstupní kontrolu našich výrobků. Pracovní doba začíná od cca 19. hodiny do 3:30 hod a 1x za 14 dní je práce o víkendu. Uvítáme jako minimální stupeň vzdělání – vyučen/á, střední odborné. Mzdové rozpětí od 106,50 Kč/hod + veškeré příplatky a osobní ohodnocení. Těšíme se na Vás. Kontaktujte nás prosím na emailu: personalni@aspec.cz, nebo na telefonu +420 702 154 209, děkujeme.

 

Mám zájem

Chcete pracovat u nás?

Napište nám

Vyplňte prosím kontaktní formulář "mám zájem", odpovíme Vám následující pracovní den.

    Životopis:

    Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zásadami zpracování osobních údajů